top of page

Oferta i Zapisy

ZAPISZ SIĘ NA KURS w roku szkolnym 2024/25 już DZIŚ! 

Na stronie publikujemy wyłącznie NOWO POWSTAŁE GRUPY NA ROK SZKOLNY 2024/25.

Jeśli chcesz dołączyć do grupy jeszcze w tym roku szkolnym 2023/24 i nie możesz znaleźć odpowiedniej grupy zadzwoń: 882 948 872.

Wybierz najlepszy kurs dla siebie lub swojego dziecka i kliknij ZAPISZ SIĘ, aby poznać szczegóły oferty.

Chcesz dołączyć do grupy?

  1. Kliknij ZAPISZ SIĘ. Wypełnij formularz zgłoszeniowy. Przeczytaj REGULAMIN i zaakceptuj go.  Regulamin stanowi naszą umowę. Wyślij zgłoszenie.

  2. Wpłać pierwszą ratę za kurs, aby zagwarantować sobie miejsce. 

  3. Jesteś u nas pierwszy raz? Przysługują Ci 2 zajęcia “na próbę”. Do 2 dni po drugich zajęciach możesz zrezygnować z kursu bez zachowania terminu wypowiedzenia. NAPISZ DO NAS SMS, a my zwrócimy Ci pieniądze po potrąceniu 100 zł za zajęcia próbne. 

Wszystkie zajęcia PRZED/PO SZKOLE mają aż do podania planu lekcji w szkole umowny termin zajęć (sobota/niedziela). Właściwy termin zajęć dostosowany będzie planu lekcji w szkole i podany Państwu do wiadomości najpóźniej do 9 września 2024. 

Jak znaleźć klasę 1? W filtrze POZIOM wybierz: Kid's Box 1 a w filtrze MIASTO miejscowość, w której znajduje się Wasza szkoła.

PROMOCJA! Zapisz się do końca marca a otrzymasz 100 zł zniżki na kurs. 

W formularzu zgłoszeniowym wpisz KOD PROMOCYJNY: SPRING

 

​Oferta cenowa kursu obejmuje materiały. Opłata za materiały została dodana do pierwszej raty.

Jeśli zapisujesz się w trakcie trwania kursu, zgodnie z Regulaminem od ceny kursu zostanie odjęta wartość zajęć, które odbyły się zanim dołączyłeś do kursu. 

bottom of page