top of page

Kursy dla Maluchów (od 3 do 5 lat)

W ramach tego kursu gramy i śpiewamy w języku angielskim, jednocześnie rozwijając umiejętności społeczne, zdolności manualne i koncentrację. Przede wszystkim jednak cały czas rozmawiamy i bawimy się 

w tym języku. “Po angielsku” wykonujemy też codzienne czynności, takie jak mycie rąk, jedzenie owoców czy ubieranie butów. Wychodzimy z angielskim poza salę lekcyjną. 

Mary on a plane jpg.jpg
Photo_15.jpg
Photo_5.jpg
Photo_2.jpg
Photo_25.jpg
Photo_13.jpg

Po każdych zajęciach wysyłamy Państwu e-mail z informacją o tym, jakie słowa i zwroty poznaliśmy na zajęciach, załączamy pliki z piosenkami i historyjkami do słuchania lub prosimy o wykonanie wspólnego zadania domowego  np. mówienie dziecku codziennie “goodnight” po angielsku na dobranoc lub policzenie wszystkich “yellow fruit” w lodówce.

Na językową przygodę zaprasza Was Greenman and The Magic Forest . Płytę z piosenkami zabieracie Państwo do słuchania w domu, a z kart pracy korzystamy w Maryland. 

Na koniec roku zapraszamy rodziców na wspólną lekcję, żeby pokazać czego się nauczyliśmy.

Czas trwania zajęć: 35 min. dla 3- latków, 40 min. dla 4 i 5- latków

Ilość spotkań w tygodniu: 1 raz + 1 zdanie domowe online

Koszt kursu na cały rok szkolny: 1 395 zł 

Płatność w całości lub w 7 ratach po 199,50 zł 

Przy opłaceniu całego kursu z góry - PROMOCJA 100,00 zł!

Zarezerwuj miejsce już dziś! Wpłać 100,00 zadatku rezerwacyjnego. 

Zadatek zostanie zaliczony na poczet kursu. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku niepodpisania umowy ostatecznej (na kurs).

Roczny PAKIET materiałów płatny na początku września (obejmuje wszystkie dodatkowe materiały, przybory, nagrody i dyplomy):  100,00 zł.

bottom of page