top of page

Angielski dla Maluchów (od 3 do 5 lat)

W ramach tego kursu gramy i śpiewamy w języku angielskim, jednocześnie rozwijając umiejętności społeczne, zdolności manualne i koncentrację. Przede wszystkim jednak cały czas rozmawiamy i bawimy się 

w tym języku. “Po angielsku” wykonujemy też codzienne czynności, takie jak mycie rąk, jedzenie owoców czy ubieranie butów. Wychodzimy z angielskim poza salę lekcyjną. 

Mary on a plane jpg.jpg
Photo_15.jpg
Photo_5.jpg
Photo_2.jpg
Photo_25.jpg
Photo_13.jpg

Po każdych zajęciach wysyłamy Państwu e-mail z informacją o tym, jakie słowa i zwroty poznaliśmy na zajęciach, załączamy pliki z piosenkami i historyjkami do słuchania lub prosimy o wykonanie wspólnego zadania domowego  np. mówienie dziecku codziennie “goodnight” po angielsku na dobranoc lub policzenie wszystkich “yellow fruit” w lodówce.

Na językową przygodę zaprasza Was Greenman and The Magic Forest . Płytę z piosenkami zabieracie Państwo do słuchania w domu, a z kart pracy korzystamy w Maryland. 

Na koniec roku zapraszamy rodziców na wspólną lekcję, żeby pokazać czego się nauczyliśmy.

Czas trwania zajęć: 35 min. dla 3- latków, 40 min. dla 4 i 5- latków

Ilość spotkań w tygodniu: 1 raz + 1 zdanie domowe online

Cena kursu na rok szkolny 2024/25: 1512 zł (płatność w 2 lub 3 ratach)  lub 1616 zł (opcja płatności miesięcznej)

Cena PAKIETU materiałów: 100,00 zł 

Cena obejmuje również wszystkie dodatkowe materiały, przybory, nagrody i dyplomy. Opłata za pakiet materiałów dodana jest do pierwszej płatności. 

*oferta na rok szkolny 2024/2025

bottom of page