Kursy dla Maluchów (od 3 do 5 lat)

W ramach tego kursu gramy i śpiewamy w języku angielskim, jednocześnie rozwijając umiejętności społeczne, zdolności manualne i koncentrację. Przede wszystkim jednak cały czas rozmawiamy i bawimy się 

w tym języku. “Po angielsku” wykonujemy też codzienne czynności, takie jak mycie rąk, jedzenie owoców czy ubieranie butów. Wychodzimy z angielskim poza salę lekcyjną. 

Mary on a plane jpg.jpg

Po każdych zajęciach wysyłamy Państwu e-mail z informacją o tym, jakie słowa i zwroty poznaliśmy na zajęciach, załączamy pliki z piosenkami i historyjkami do słuchania lub prosimy o wykonanie wspólnego zadania domowego  np. mówienie dziecku codziennie “goodnight” po angielsku na dobranoc lub policzenie wszystkich “yellow fruit” w lodówce.

Na językową przygodę zaprasza Was Greenman and The Magic Forest . Płytę z piosenkami zabieracie Państwo do słuchania w domu, a z kart pracy korzystamy w Maryland. 

Na koniec roku zapraszamy rodziców na wspólną lekcję, żeby pokazać czego się nauczyliśmy.

ORGANIZACJA:

Zajęcia odbywają się po południu. Zadzwoń lub napisz do nas, żeby dowiedzieć się, w jaki dzień mamy wolne miejsce dla Twojego dziecka. 

W roku szkolnym 2021/22 zajęcia trwają od 2 września do 17 czerwca. Dni wolne pokrywają się   

z dniami wolnymi według kalendarza MEN. Jeśli z naszej winy zajęcia zostaną odwołane, to będą odpracowane w tygodniu między 20 czerwca a 1 lipca wg grafiku. Cena jest taka sama, bez względu na dzień, w którym odbywają się zajęcia. Cena kursu wynika ze średniej ilości zajęć we wszystkie dni tygodnia. W przypadku choroby możliwe jest uczestnictwo w zajęciach w formie online- po zgłoszeniu smsem lub przyjście na zajęcia do innej grupy w Kórniku lub w Kamionkach

Czas trwania zajęć: 35 min dla 3- latków, 40 min dla 4 i 5- latków

Ilość spotkań w tygodniu: 1 raz + 1 zdanie domowe online

Koszt kursu na cały rok szkolny wraz z materiałami: 1150,00