Kursy dla Maluchów (od 3 do 5 lat)
W ramach tego kursu gramy i śpiewamy w języku angielskim, jednocześnie rozwijając umiejętności społeczne, zdolności manualne i koncentrację. Przede wszystkim jednak cały czas rozmawiamy i bawimy się
w tym jÄ™zyku. “Po angielsku” wykonujemy też codzienne czynnoÅ›ci, takie jak mycie rÄ…k, jedzenie owoców czy ubieranie butów. Wychodzimy z angielskim poza salÄ™ lekcyjnÄ….






Po każdych zajÄ™ciach wysyÅ‚amy PaÅ„stwu e-mail z informacjÄ… o tym, jakie sÅ‚owa i zwroty poznaliÅ›my na zajÄ™ciach, załączamy pliki z piosenkami i historyjkami do sÅ‚uchania lub prosimy o wykonanie wspólnego zadania domowego np. mówienie dziecku codziennie “goodnight” po angielsku na dobranoc lub policzenie wszystkich “yellow fruit” w lodówce.
Na językową przygodę zaprasza Was Greenman and The Magic Forest . Płytę z piosenkami zabieracie Państwo do słuchania w domu, a z kart pracy korzystamy w Maryland.
Na koniec roku zapraszamy rodziców na wspólnÄ… lekcjÄ™, żeby pokazać czego siÄ™ nauczyliÅ›my.
Czas trwania zajęć: 35 min. dla 3- latków, 40 min. dla 4 i 5- latków
Ilość spotkań w tygodniu: 1 raz + 1 zdanie domowe online
​
Koszt kursu na cały rok szkolny: 1 395 zł
Płatność w całości lub w 7 ratach po 199,50 zł
Przy opÅ‚aceniu caÅ‚ego kursu z góry - PROMOCJA 100,00 zÅ‚!
​
Zarezerwuj miejsce już dziś! Wpłać 100,00 zadatku rezerwacyjnego.
Zadatek zostanie zaliczony na poczet kursu. Zadatek nie podlega zwrotowi w przypadku niepodpisania umowy ostatecznej (na kurs).
​
Roczny PAKIET materiaÅ‚ów pÅ‚atny na poczÄ…tku wrzeÅ›nia (obejmuje wszystkie dodatkowe materiaÅ‚y, przybory, nagrody i dyplomy): 100,00 zÅ‚.
​