Kursy Kid’s Box  (od 6 do 12 lat)

6- latki rozpoczynają przygodę z Kid’s Box’em, czyli 7- częściowym kursem wydawnictwa Cambridge University Press

https://www.cambridge.org/gb/cambridgeenglish/catalog/primary/kids-box. Kurs ten kompleksowo rozwija wszystkie umiejętności językowe: słuchanie, czytanie, pisanie i mówienie w stopniu dostosowanym do rozwoju i wieku dzieci oraz przygotowuje do egzaminów językowych Cambridge English Qualifications.

Mary czyta napisy (1).tif
Co jest absolutnie wyjątkowego w tym kursie?

Nasze gry! Do każdego rozdziału na każdym poziomie tego kursu przygotowaliśmy gry, które automatyzują użycie słownictwa i zwrotów w nim poznanych. Dzięki temu w przyjemny sposób regularnie powtarzamy gramatykę i słownictwo aż do momentu, kiedy odpowiednie zwroty zostaną naturalnie zautomatyzowane. 

Po każdych zajęciach nauczyciel wysyła do Państwa e-mail z informacją o treściach lekcji, załącza materiały dźwiękowe do przesłuchania w domu i zadaje ciekawe zadania domowe. 

Na koniec roku zapraszamy rodziców na wspólną lekcję, żeby pokazać czego się nauczyliśmy. 

ORGANIZACJA: 

Zajęcia odbywają się po południu lub “po/przed szkołą”. Zadzwoń lub napisz do nas, żeby dowiedzieć się, w jaki dzień mamy wolne miejsce dla Twojego dziecka. 

W roku szkolnym 2021/22 zajęcia będą odbywać się od 2 września do 17 czerwca. Dni wolne pokrywają się z dniami wolnymi według kalendarza MEN. Jeśli z naszej winy zajęcia zostaną odwołane, to będą odpracowane w tygodniu między 20 czerwca a 1 lipca zgodnie z grafikiem. Cena jest taka sama, bez względu na dzień, w którym odbywają się zajęcia. Cena kursu wynika ze średniej ilości zajęć we wszystkie dni tygodnia. W przypadku choroby możliwe jest uczestnictwo w zajęciach w formie online- po zgłoszeniu smsem lub przyjście na zajęcia do innej grupy w Kórniku lub Kamionkach. 

Czas trwania zajęć: 40 min (6-latki), 45 min (7,8 i 9 -latki), 60 min (10, 11 i 12-latki)

Ilość spotkań w tygodniu: 1 raz + 1 zdanie domowe online

 

Koszt kursu na cały rok szkolny wraz z materiałami: 1210,00