Angielski dla dorosłych online i stacjonarnie 

Chciałbyś w końcu zacząć mówić po angielsku bez oporów? 

Już mówisz swobodnie, ale czujesz, że tracisz język, bo go nie używasz? 

Dołącz do naszych konwersacji! Spotykamy się 1 raz w tygodniu wieczorem i przede wszystkim rozmawiamy, słuchamy piosenek, przeglądamy ciekawe artykuły. 

Zajęcia odbywają się stacjonarnie lub online w zależności od preferencji uczestników. 

Mary na ZOOM.tif
ORGANIZACJA: 

Zajęcia odbywają się wieczorem. 

W roku szkolnym konwersacje dla dorosłych prowadzić będzie Monika Karmelita. 

Oferta w zakładce Grafik i Zapisy

Pani Monika jest bardzo dobrym nauczycielem. Widać, że jest pedagogiem, a nie tylko zna język (zdarzali mi się też tacy lektorzy). Zajęcia są poukładane, mają jakiś motyw przewodni, nie są nudne, jest wiele okazji żeby się wypowiedzieć. Pani Monika uwzględnia nasze oczekiwania wzg lekcji. Byłoby fajnie, gdyby była naszym lektorem także w kolejnym roku.  Ewa B. 

Nauka języka i miłe spędzony czas. Czyli połączenie przyjemnego z pożytecznym.

Ogólnie rzecz biorąc, jestem bardzo zadowolony z zajęć z Moniką.     Piotr G. 

Lekcje z Moniką są interesujące. W dużej mierze pozwalają nabrać lekkości wypowiedzi. 

 Asia Z. 

Monika jest zawsze przygotowana do zajęć i dodatkowo jest to osoba kreatywna. Na bieżąco wymyśla ciekawe tematy, często odnosi się do aktualnych wydarzeń - jeśli są święta - mamy temat świąteczny, jeśli coś ciekawego dzieje się w kinie - to np. omawiamy tło historyczne Belfastu, jak nasz prezydent miał wtopę w publicznej wypowiedzi - przygotowała nam lekcję dot. wymowy. 

Mamy bardzo sympatyczną, zaangażowaną grupę plus fakt, że na zajęciach z Moniką nigdy nie ma nudy, bo czasem uczymy się także przez zabawę (losując karteczki z zadaniami, czy opowiadając żarty).    Magdalena F. 

A cenię ją za to, że jest cierpliwa i wyrozumiała, że mimo potknięć zachęca do dalszej walki :) zawsze dobrze przygotowana, z ciekawymi, urozmaiconymi tematami. Chętnie słucha też naszych próśb i sugestii. Odpowie na każde nurtujące pytanie :) Nasze zajęcia to dla mnie prawdziwa przyjemność :)

Justyna N.